Liigu edasi põhisisu juurde

Hübriidsündmused ja videoülekanded

Ülekanded kust iganes ja kuhu iganes. Maskid ees või ka ilma. Oma stuudio Viru Hotelli konverentsikeskuses. Robotkaamerad, tavalised kaamerad, ekraanid, kõnepuldid - kogu tehnika mis võib vaja olla ülekandeks. Eeltöö ja järeltöötlus. Sündmused kas Viru hotelli stuudios või siis ka teie juures.

Kliendisündmused ja peod

Alati saab kõik tehtud kahe kõlariga. 100%. Ka need saab meie tehnikarendi laost. Aga kui raider on pikem kui pool lehekülge, siis ei saa - arvatavasti on vaja lisaks nii helitehnikat kui valgustehnikat kui videotehnikat. Meil pole vahet, kui suur teie sündmus on või mis on eesmärgiks-meil on piisavalt kogemust, et lahendada iga olukord ning pakkuda maksimaalselt tuge.

Konverentsid ja messid

Põhimõtteliselt on igalpool helitehnika olemas. Samuti valgustehnika. Ja videotehnika. Projektorist kuni valguseni...Ja tegelikult pole ju palju vaja - laud ja 2 tooli ning arvuti. Aga üks turundusguru ütles kunagi, et "differentiate or die". Meie oleme alati kohapeal ja 99,9% teame ka mida teeme (puuduolevad 0,01% tähendavad, et imedega saama hakkama, võimatu võtab natuke rohkem aega).

Kontserdid ja festivalid

Südames oleme kõik staarid. 100%. Seda olemist meie laost ei saa - see on teil igaühes sisimas. Aga renditehnikat ja teadmisi saab.

Väikerent

Rentige ja tehke ise, meie poolt on nõuanded. Head pakkumised nii helitehnikale, valgustehnikale kui ka videotehnikale.

Müük

Müüme nende tuntud tegijate üritustehnikat, mida ka ise kasutame oma igapäevases töös.